یازدهمین کنگره خودمراقبتی

راهنمای ارسال مقالات

فرمت-خلاصه-مقاله یازدهمیازدهمین کنگره  خودمراقبتی در تاریخ 2 مرداد 1402 با حضور صاحبنظران، اساتید و محققان در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  برگزار خواهد شد.

این کنگره شامل سخنرانی‌های کلیدی در پنل های تخصصی و ارایه مقالات می‌باشد. سخنرانی های کلیدی در زمینه موضوع اصلی کنگره است و توسط سخنرانان مدعو و منتخب انجام می شود.

مقالات ارسال شده شامل پژوهش‌های اصیل در زمینه محورهای علمی کنگره  می باشد که به صورت  پوستر  ارائه می‌شوند. از کلیه محققان و صاحبنظران دعوت می‌شود مقالات علمی خود را برای بررسی و داوری صرفاً از طریق وب سایت کنگره به دبیرخانه کنگره ارسال فرمایند. به مقالاتی که از طریق ایمیل، فاکس، نامه و … ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مقالات پس از داوری توسط هیأت داوران قبول یا رد خواهند شد و گواهی ارایه پوستر صادر خواهد شد. مقالات ارسالی براساس کیفیت خلاصه مقاله و نو بودن ایده برگزیده خواهند شد.

در صورت بروز هر گونه سوال یا داشتن هر نوع پیشنهاد در رابطه با این بخش از وبسایت و یا در ارتباط با کنگره، لطفاً با دبیر علمی گنگره به آدرس ایمیل scpe@tums.ac.ir یا دییرخانه  در فضای مجازی ایتا با شماره تماس 09925546080مکاتبه فرمایید.

 

فرمت خلاصه مقاله